openblu.com bluvision.eu modulaky.cz
o firmě

O modulácích

NAVRHNOUT HŘIŠTĚ Z MODULŮ JE ZÁBAVA JAK PRO DĚTI TAK DOSPĚLÉ

Kompletní dětská hřiště z modulů
jednoduše, kreativně, bezpečně

Chcete-li navrhnout dětské hřiště pro vaše dítě, stačí zapojit fantazii. Prohlédněte si pozorně naše stránky a uvidíte, jak je to jednoduché.
Naše "hlavní bloky" jsou čtverce. Začněte návrhem čtverců zapojte fantazii a sestavte si hřiště podle sebe. Jakmile víte, kolik čtverců potřebujete, je jednoduché si udělat sestavu podle sebe nebo našich návrhů.

V naší nabídce jsou i hotové sestavy, každou z nich lze upravit dle vašich potřeb.

Nezáleží na tom, na kterou stranu blok / čtverec položíte, vždy se vejde. Podle počtu čtverečků si naaranžujete, co chcete. Věž, kříž, čtverec, obdélník, hrad, pevnost atd. Poté, co zadáte tvar, vyberete typ stěn, se kterými můžete rám postavit (kruhový, prolamovaný, otevřený do skluzavky, plný), podle toho, co má být na vašem náměstí, zda je to labyrint, dům, pískoviště. Navíc můžete připojit houpačku a lezeckou stěnu.

Naše přednosti

  • kreativní a jednoduché řešení hřiště
  • připravené sestavy nebo na míru pro vás
  • nebo si vše vymyslete sami, pomůžeme vám
  • možnost rozšiřování a úprav je nekonečná
  • zajímavé verze změny vám sami navrhneme
  • snadné sestavení - hrajte si i vy, dospělí
  • bezpečnost je prioritou a samozřejmostí

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou všichni, kdo žijí či pracují s dětmi. Tedy školy a školky, mšsta a obce, zájmové a sportovní spolky a samozřejmě také rodiče, především ti s rodinným domem a zahradou.

Máte zájem o naše služby?

Nebo o nás chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Nebo se u nás zastavte, sídlíme v Doudlebách nad Orlicí.

Chci nezávazně poptat

 

1
US